Mecze Major League Baseball trwają dziewięć inningów i trwają średnio nieco ponad trzy godziny. Minor league i collegiate baseball również trwają dziewięć inningów i są zazwyczaj krótsze w czasie trwania. High school I Babe Ruth Baseball mecze rozgrywane są dla siedmiu innings, Little League baseball jest rozgrywany dla sześciu innings, A Tee-Ball jest rozgrywany dla pięciu innings.

jak długo trwa mecz baseballowy?,

Innings są podzielone na dwie części. Drużyna gości uderza w „górnej” połowie inningu, a drużyna gospodarzy w „dolnej” połowie.

ta zasada nie zmienia się na wszystkich poziomach baseballu—z wyjątkiem Tee-Ball, który nie liczy outów i wymaga, aby każdy gracz w drużynie otrzymał at-bat w każdej inningu.

możliwe, że połowa inningu może zająć tylko trzy rzuty za trzy szybkie outy. Nie ma jednak ostatecznego terminu., Dokładny czas trwania zależy od liczby at-batów, tempa miotacza i liczby zmian pitchingu. Teoretycznie inning może trwać wiecznie, jeśli zespół fielding nie zarejestruje trzech outów.

jak długo trwają Mecze Major League Baseball—i dlaczego

jednak liczba inningów rozegranych w meczu i dokładna długość meczu zależą od kilku czynników.

Jeśli mecz MLB pozostanie remis na koniec dziewięciu inningów, drużyny grają dodatkowe inningi, dopóki jedna drużyna nie będzie miała więcej runów niż druga pod koniec inningu., W 2020 roku zawodnik został umieszczony na drugiej bazie przed każdą inningiem, aby ułatwić szybszy wynik i uratować drużynę miotającą przed rozgrywaniem ponad 15 inningów. Najdłuższy mecz w 2020 roku wynosił 13,0 inningów w porównaniu z 23 meczami w poprzednim sezonie, w których ukończono 14 lub więcej inningów.

Po stronie odwrotnej mecz może zakończyć się po 8,5 inningu, jeśli gospodarze prowadzą na końcu pierwszej połowy dziewiątej inningu.

możliwe jest również, że mecz MLB zakończy się po pięciu innings, jeśli jest niepogoda.,

dokładny czas potrzebny na ukończenie gry, pod względem godzin i minut, różni się w zależności od gry. Miotacze, którzy zajmują więcej czasu między rzutami, zwiększają długość gry, podobnie jak długość między inningami, która waha się od 1:55 do 2:55 W Postseason ze względu na wymagania telewizyjne.

duża liczba zawodników bazowych również przyspiesza czas gry, ponieważ większość miotaczy zajmuje dodatkowy czas między rzutami z biegaczami w bazie.

ponadto gry z kilkoma zmianami pitchingu lub wyzwaniami powtórek trwają dłużej ze względu na dłuższe przerwy w grze.,

Teraz jest zegar, który śledzi czas między innings, kopiec wizyty trenerów i łapaczy, a czas między uderzeniami i zegary boiska są testowane w niższych ligach, ograniczając czas między boiskami do 20 sekund, gdy Bazy są puste.

w 2020 roku, podczas pandemii COVID, zawodnicy Major League Baseball zgłaszali się do treningów 1 lipca 2020 roku, co doprowadziło do 60-meczowego harmonogramu sezonu regularnego, który rozpoczął się 23 i 24 lipca.,

te zasady nie dotyczą wszystkich poziomów baseballu. Inne czynniki przyczyniają się do długości meczu baseballowego.

jak długo trwa gra w Minor League Baseball?

Minor league baseball, która obejmuje AAA, AA i kilka innych lig zawodowych, stosuje te same zasady inningu co MLB. Ligi AAA i AA wprowadziły 20-sekundowy zegar boiska, który skrócił mecze o 12 minut. 2012-01-23 19: 00: 00,

jak długo trwa gra w baseball?

Jednak w pewnych okolicznościach jeden lub oba mecze doubleheader może być rozgrywany przez siedem inningów. Zasada mercy wchodzi w życie, a gra zostaje zakończona, jeśli drużyna wygra 10 lub więcej runów po siedmiu inningach—lub pięć inningów w siedmiu inningach.

jak długo trwa mecz baseballowy w liceum?

gimnazjalne mecze baseballowe ostatnie siedem., W przypadku niepogody oficjalny mecz można rozegrać w czterech innings. Ponieważ niektóre boiska nie mają świateł, ciemność może stać się problemem, a grę można wznowić później. Jeśli drużyna jest do przodu o 10 biegów po czterech innings, zasada mercy wchodzi w życie.

jak długo trwa Młodzieżowy mecz baseballowy?

czas trwania młodzieżowych meczów baseballowych zależy od poziomu gry.

• Tee-Ball (w wieku 4-7 lat) rozgrywany jest przez pięć inningów, jednak liczba inningów często zależy od przydzielonego czasu gry, który różni się w zależności od ligi.,
  • rozgrywki Małej Ligi (w wieku 7-13 lat) mają sześć inningów.
  • Babe Ruth League (wiek 13-18 lat) mecze mają siedem rund