przez 3 kwartały

tylko jeden kwartał więcej stoi między Alabama Crimson Tide i zwycięstwo byli faworyzowani zebrać dzieje się w ten dzień. Trzy czwarte w i ich ofensywy naprawdę był w stanie narzucić swoją wolę, dominując Arkansas Razorbacks 45-3.

, Innym rozgrywającym Crimson Tide był WR Devonta Smith, który powrócił punt 84 jardów do strefy końcowej w pierwszej kwarcie.

Arkansas prowadził RB Trelon Smith, który do tej pory zdobył 41 jardów na ziemi na 11 transportach.

To jest najmniej punktów, jakie Razorbacks mieli jeszcze w tym sezonie przechodząc do czwartej kwarty.

kto gra

nr 1 Alabama @ Arkansas

aktualne rekordy: Alabama 9-0; Arkansas 3-6

co warto wiedzieć

Alabama Crimson Tide ruszy w drugi z rzędu tydzień, gdy zmierzą się do Donalda W., Reynolds Razorback Stadium w południe i w sobotę. Arkansas Razorbacks będzie musiał uważać, ponieważ Bama opublikował teraz duże sumy punktów w ostatnich ośmiu konkursach.

Karmazynowy przypływ krążył wokół LSU Tigers w zeszłym tygodniu, a dodatkowy metraż (650 jardów vs.352 jardy) się opłacił. Bama wygrał 55: 17 z LSU na drodze. Z Bama przed 45-14 w połowie, gra była już prawie skończona. Polegali oni na wysiłkach WR Devonta Smith, który złapał osiem przejść dla trzech TDs i 231 jardów, i RB Najee Harris, który rzucił się na trzy TDs i 145 jardów na 21 niesie., Jednym z najbardziej ekscytujących momentów był odbiór Smitha z 65 jardów TD w drugiej kwarcie.

Był to zacięty pojedynek, ale Razorbacks musieli zadowolić się porażką 50-48 z Mizzou. Po raz pierwszy w historii Arkonu zagrał RB Trelon Smith, który rzucił się na trzy TDs i 172 jardy na 26 transportach.

Bama jest faworytem w tym, z oczekiwanym 32-punktowym (!)., Być może warto zaryzykować przeciwko spreadowi, ponieważ obecnie znajdują się na pięciogwiazdkowej serii zwycięstw ATS.

Bama jest teraz idealnym 9-0, podczas gdy Arkansas siedzi na 3-6. Kilka liczb defensywnych, o których należy pamiętać przed startem: Karmazynowy przypływ wchodzi do meczu po wybraniu piłki dziesięć razy, dobre na 16 w kraju. Ale Razorbacks są jeszcze lepsze: wchodzą do konkursu po odebraniu piłki 13 razy, dobre na czwarte w kraju. Zobaczymy, czy ta krawędź da Arkansas drogę do zwycięstwa.

Jak oglądać

• kiedy: sobota o godz. 12.00, ET
  • gdzie: Donald W. Reynolds Razorback Stadium — Fayetteville, Arkansas
  • telewizja: ESPN
  • online streaming: fuboTV (Wypróbuj za darmo. Mogą obowiązywać ograniczenia regionalne.)
  • Follow: CBS Sports App

kursy

The Crimson Tide to wielki 32-punktowy faworyt przeciwko Razorbacks, zgodnie z najnowszymi kursami college football.

,

Over/Under: -110

zobacz typy piłkarskie na każdy mecz, w tym ten, z Zaawansowanego modelu komputerowego SportsLine. Zdobądź typy teraz.

historia serii

Alabama wygrała wszystkie mecze, które rozegrały przeciwko Arkansas w ciągu ostatnich sześciu lat.