Kevin Harvick kap Indianapolis Motor Speedway győzelem túlóra: egy akció töltött délután NASCAR Cup Series racing vasárnap Big Machine Hand Sanitizer 400 Powered By Big Machine Records, Kevin Harvick tartott ki a pályán egy túlóra sprint a célvonalon keresni a negyedik győzelem a szezon, és a második egymást követő és harmadik teljes győzelem Indianapolis Motor Speedway. Hogy megünnepeljük a nagy győzelmet, Harvick és a nem., 4 Stewart-Haas Racing Ford csapat felmászott az első grandstand kerítés-emlékeztet a kerítés ünnep a csapat tulajdonosa, Indiana native és NASCAR Hall of Famer Tony Stewart tette során nyer a versenyen 2005 – ben és 2007-ben.(7-5-2020)

festék rendszerek

#4-Kevin Harvick nyerte a Big Machine Hand Sanitizer 400 NASCAR Cup Series versenyt Indianapolis Motor Speedway. A győzelem az év 4. győzelme, az Indianapolis 3., az 53. karrier-győzelme.,
#42-Kenseth 2. helyen végzett, majd a #10-Almirola, #2-Keselowski, #41-Custer, #18-Busch, #34-McDowell, #8-Reddick, #43-Wallace, and pole sitter #22-Logano.
# 11-Hamlin vezette a versenyt, 7 körrel a vége előtt, amikor letért a pályáról, és nekiment a külső falnak. A verseny a túlóra szabályai szerint indult, és Harvick tartotta magát Kenseth-hez, hogy megszerezze a győzelmet.
a 16. körben piros zászló volt a pálya tisztítására, miután a verseny óvatossága alatt a pit road-on több autóbaleset történt.
Justin Allgaier, helyett Jimmie Johnson a #48, befejezte 37 miután részt vett a roncs pit road.,
Stage 1 nyerte #24-Byron. A 2. szakaszt a #4-Harvick nyerte.
a verseny kezdete közel egy órával késett a környék villámlása miatt.
9 versenyző között 11, 43 sárga zászlós körre pedig 9 rajthelyezés történt.
a verseny átlagos sebessége: 123.162 mph volt.
lásd a verseny részleteit: verseny eredmények, vezetők pontok állása, tulajdonosok pontok állása, összesített jelentés, büntető jelentés.

Race Fast Facts-Indianapolis:
Kevin Harvick nyerte a 27. éves Big Machine Hand Sanitizer 400 Powered by Big Machine Records, 53. győzelmét 698 NASCAR Cup Series versenyen.,
Ez a negyedik győzelme és 13.top-10-es helyezése 2020-ban.
Ez a harmadik győzelme, nyolcadik top-öt és 14. top-10-es helyezése 20 versenyen az Indianapolisi Motor Speedway-en.
Matt Kenseth (második) az Indianapolis Motor Speedway-en 20 versenyen 13.top-10-es helyezést ért el. 2020-ban ez a második top-10-es helyezése.
Aric Almirola (harmadik) az Indianapolisi Motor Speedway-en tíz versenyen tette közzé első top 10-es helyezését.
Cole Custer (ötödik) volt a legmagasabb befejező újonc.,
Kevin Harvick (2019-20) csatlakozik Jimmie Johnsonhoz (2008-09) és Kyle Buschhoz (2015-16), mint az egyetlen három versenyző, aki egymást követő NASCAR Cup Series futamokat nyert az Indianapolis Motor Speedway-en.
(NASCAR)(7-5-2020)

hátsó autók: #48-Allgaier (vezetőcsere), #66-Hill (kétszer sikertelen verseny előtti ellenőrzés)

P > Box Stall választás: az Indianapolis Motor Speedway-en a Big Machine Hand Sanitizer 400 NASCAR Cup Series versenyen a pit standok kiválasztása megtörtént. A választás a Pocono-i vasárnapi verseny eredményei alapján történt.
Pocono winner #11-Hamlin 1.,
Pocono runner-up #4-Harvick vette a 2.istálló.
Lásd az összes pit választás a Pit Stall chart.(7-2-2020)

Crew Rosters

a Big Machine Hand Sanitizer 400 NASCAR Cup Series versenyének nevezési listája az Indianapolis Motor Speedway-en található, 40 csapat/versenyző szerepel a listán.
néhány versenyző lépett: # 7-Bilicki, #27-Yeley, #51-Gase, #53-Smithley, #77-Chastain, #78-McLeod.
mivel 40 autó lépett be, minden járművezető versenyez.
lásd a teljes nevezési listát a nevezési listán (pdf)