historické 15 týdnů poté, co začala, do roku 2020 Triple Crown schylovalo se ke konci, jako Švýcarský Parašutista překročil čáru jako první v 145 Preakness Stakes na spectatorless Londýn, aby se stal šestým kobylka vyhrát závod.

byla první klisnou, která běžela v Preakness od Ria Antonia v roce 2014, která skončila poslední. Síň slávy Rachel Alexandra byla poslední klisnou, která vyhrála závod v roce 2009.,

Bob Baffert je Tisíc Slov, který byl na poslední chvíli nuly v Kentucky Derby po přetočení v zatěžování oblasti, se ujal brzy vedení, následoval těsně za stablemate a Kentucky Derby oblíbené Autentické. Švýcarský Parašutista pohyboval na konci rovince na zuřivě blízko rovince bitvy s Autentickými, bojovat až do samého konce.

autenticita byla otevřena jako favorit 9-5 a skončila druhá, protože Baffert hledal rekordní osmou výhru Preakness. Třetí byl jesusův tým, 40-1 longshot, a sběratel umění G1 Blue Grass byl čtvrtý.,

Švýcarský parašutista trénuje Kenny McPeek, jezdil Robby Albarado a vlastnil Peter Callahan. Vyrazila s kurzem 11-1 a zaplatila $25.40 za výhru, $ 8.40 na místo a $ 5.80 ukázat. Předtím vyhrála G1 Alabama a před měsícem byla překvapivou druhou v Kentucky Oaks za vítězem shedaresthedevilem.

O měsíc dříve, Autentické odrazil těžkou oblíbené Tiz Zákon v úseku dual jít wire-to-wire v 146 Kentucky Derby. Tiz the Law, kdo vyhrál přeplánované Belmont Stakes zpět na konci června, posadil se z Preakness, protože na lince nebyla žádná trojitá koruna., Místo toho odpočívá a připravuje se na chovatelský pohár Classic v listopadu v Keenelandu.

pandemie COVID-19 vyškrábala letošní triple Crown schedule, protože Preakness běžel 20 týdnů po původním datu soboty 16.května. V Kentucky Derby byl přesunut ze soboty, 2. Května až první sobotu v září, a Belmont byl přesunut zpět dva týdny, ale zůstal v měsíci červnu. Všechny tři závody Triple Crown proběhly bez účasti fanoušků a všechny ostatní akce (jako Pimlico ‚ s InfieldFest) a festivaly spojené se závody byly odvolány.,

Do roku 2020 Triple Crown bude vždy být si pamatoval s hvězdičkou—z důvodu jiné rasy, aby, novější data pro všechny tři závody (který dal koně více času zrát a přípravka), výrazně více času v mezi každou událost a zkrácené Belmont (9 metrů namísto tradičních 12).

Poslední letošní Dostih vyhrál Gary Barber colt Válka Bude jen dva týdny poté, co byl většinově brání Maximální Bezpečnost v 145 Kentucky Derby., S nyní-síň slávy trenér Mark Casse a žokej Tyler Gaffalione, War of Will běžel ve všech třech závodech Triple Crown loni, skončil 7. v Derby a 9. V Belmont.

šel na dokončit nezaujatý 9 v Breeders‘ Cup Classic loni na podzim v Santa Anita před skokem z hlíny na trávníku (tráva) a se zaměřením na míle divize. V červenci 2020 získal v Keenelandu známku 1 výrobce Mark Mile.

Další v závodním kalendáři, nejlepší koně na světě—nejen 3leté, kteří soutěží v trojité koruně-míří do Lexingtonu, Ky., na Mistrovství světa v chovatelském poháru v listopadu. 6 a 7, s komplexním pokrytím od NBC Sports. Ačkoli bude akce probíhat bez diváků, což se stalo standardem pro průmysl během pandemie COVID-19, chovatelský pohár se v roce 2022 opět vrátí do Lexingtonu.