Kevin Harvick dostane Indianapolis Motor Speedway vyhrát v prodloužení: V akci-naplněné odpoledne NASCAR Cup Series racing v neděli je Velký Stroj Dezinfekce 400 Powered by Big Machine Records, Kevin Harvick se odrazil do pole v prodloužení sprint k cílové čáře, jak vydělat své čtvrté vítězství v sezóně, a jeho druhý po sobě jdoucí a celkově třetí vítězství v Indianapolis Motor Speedway. Na oslavu velkého vítězství, Harvick a jeho ne., 4 Stewart-Haas Racing Ford tým vyšplhal na přední tribuna plot – připomínající plot oslavu jeho majitel týmu, Indiana nativní a NASCAR Síň Slávy Tony Stewart během své vítězství v závodě v roce 2005 a 2007.(7-5-2020)

schémata barev

#4-Kevin Harvick vyhrál závod série Big Machine Hand Sanitizer 400 NASCAR Cup v Indianapolis Motor Speedway. Vítězství je jeho 4. vítězství roku, 3. v Indianapolis a 53.vítězství v kariéře.,
#42-Kenseth dokončení 2. následuje #10-Almirola, #2-Keselowski, #41-Custer, #18-Busch, #34-McDowell, #8-Reddick, #43-Wallace, a pole sitter #22-Logano.
#11-Hamlin vedl závod se zbývajícími 7 koly, když kácel a pneumatiku a narazil do vnější stěny. Závod se restartoval podle pravidel přesčasů a Harvick odrazil Kenseth, aby získal výhru.
V 16. kole byla červená vlajka pro vyčištění trati po vraku několika aut na pit road pod závodní opatrností.
Justin Allgaier, nahrazující Jimmie Johnson v #48, skončil 37 poté, co byl zapojen do vraku na pit road.,
Stage 1 vyhrál #24-Byron. 2. etapa vyhrál #4-Harvick.start závodu byl kvůli blesku v okolí o téměř hodinu zpožděn.
mezi 9 řidiči došlo k 11 změnám olova a 9 upozornění na 43 kol žluté vlajky.
průměrná rychlost závodu byla: 123.162 mph.
Viz podrobnosti o závodě na adrese: výsledky závodu, pořadí bodů řidičů, pořadí bodů vlastníků, kumulativní Zpráva, Zpráva o trestu.

Závod Rychlá Fakta – Indianapolis:
Kevin Harvick vyhrál 27. ročník Velké Stroje Dezinfekce 400 Powered by Big Machine Records, jeho 53. vítězství v 698 NASCAR Cup Series závody.,
Toto je jeho čtvrté vítězství a 13.Top-10 v roce 2020.
Toto je jeho třetí vítězství, osmý top-pět a 14th top-10 finish ve 20 závodech v Indianapolis Motor Speedway.
Matt Kenseth (druhý) zveřejnil svůj 13th top-10 finish ve 20 závodech v Indianapolis Motor Speedway. Je to jeho druhý top-10 dokončit v roce 2020.
Aric Almirola (třetí) zveřejnil svůj první Top-10 cíl v deseti závodech v Indianapolis Motor Speedway.Cole Custer (pátý) byl nejvýše nasazeným nováčkem.,
Kevin Harvick (2019-20) se připojí Jimmie Johnson (2008-09) a Kyle Busch (2015-16) jako pouze tři jezdci vyhrát po sobě jdoucí NASCAR Pohár, Série závodů v Indianapolis Motor Speedway.
(NASCAR)(7-5-2020)

Auta do zadní: #48-Allgaier (řidič změnit), #66-Hill (nepodařilo pre-race kontrolu dvakrát)

Pit Stánku Výběry: výběr z pit stánky pro Velké Stroje Dezinfekce 400 NASCAR Cup Series závod na Indianapolis Motor Speedway byly provedeny. Výběr byl proveden na základě výsledků nedělního závodu v Poconu.
Pocono winner #11-Hamlin vybral pit stall 1.,
Pocono runner-up #4-Harvick vzal 2. stánek.
Podívejte se na všechny možnosti pit na grafu stánku.(7-2-2020)

Posádka Seznamy,

Položka Seznamu pro Velké Stroje Dezinfekce 400 NASCAR Cup Series závod na Indianapolis Motor Speedway je vyslán, 40 týmy/jezdci jsou uvedeny.
Některé ovladače vstoupil patří: #7-Bilicki, #27-Yeley, #51-Gase, #53-Smithley, #77-Chastain, #78-McLeod.
vzhledem k tomu, 40 auta jsou zadány, všichni řidiči budou závodit.
Podívejte se na úplný seznam vstupů v seznamu vstupů (pdf)